درباره ما

درباره ما

_

شرکت شهاب فندک از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه تولید فندک و قطعات اجاق گاز می باشد. این شرکت فعایت خود را پس از سال ها تحقيق رسما از سال ۱۳۷۸ آغاز نموده است و با استعانت از درگاه ایزد منان با توجه به نیروی انسانی متخصص، تکنولوژی تولید و امکانات آزمایشگاهی مدرن در مدت زمان کوتاه توانسته محصولاتی با کیفیت برتر و قیمت نازلتر که پاسخگوی نیازها، الزامات، استاندارد و خواسته های مشتریان میباشد، تولید کرده و به بازار و کارخانجات عرضه می نماید.

در نظام تفکر و تولید محصولاتی با فناوری نوین، ارتقاء سطح کیفی محصول و ارائه خدمات مناسب، مشارکت دادن مشتری در فرآیند تولید، فروش و خدمات پس از فروش و رعایت همه جانبه مدیریت کیفیت فراگیر باعث حذف هدر رفتن سرمایه، هزینه و نیروی انسانی می باشد. این شرکت به منظور تولید محصولاتی با کیفیت مناسب با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و زبده ترین کادر مهندسین مجرب اقدام به کنترل کیفیت محصولات تولید شده می نماید.

أهداف در راستای رسالت این شرکت مدیریت ارشد شهاب فندک، سیستم های مدیریت نوآوری و فناوری و افزایش فناوری را به عنوان اهداف میان مدت، سرلوحه کار خود قرار داده است. امید است با گسترش همکاری بین صنعتگران کشور و شناخت نقاط قوت و استفاده از فرصت های صنعت کشور، ضمن پوشش نقاط ضعف یکدیگر بر مشکلات موجود فائق آمده و آینده ای روشن را برای نسل آینده مهیا سازیم.

تیم ما

_

شرکت شهاب فندک از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه تولید فندک و قطعات اجاق گاز می باشد.

image

علی طاهری

مدیرعامل

image

ایمان طاهری

مدیر فروش

ما در شبکه های اجتماعی